Rządowe regulacje jasno precyzują, że od 16 kwietnia noszenie maseczek jest obowiązkowe. Nie da się ukryć, że najlepszą skutecznością i jakością się cieszą atestowane i wzmacniane produkty. Niestety, maseczki to na chwilę obecną towar deficytowy, a w aptekach i sklepach nie zawsze je spotkasz. Dlatego w tych trudnych czasach warto się zaopatrzyć w maseczki ochronne od producenta. Jak to wygląda w praktyce? 

Dlaczego warto kupować maseczki ochronne u producenta?

Wysokie kary finansowe za brak maseczek ochronnych w miejscach publicznych to przykry fakt. Nie da się nic na to poradzić – nie obejdziemy odgórnych rozporządzeń. Dlatego warto się zaopatrzyć w odpowiednie produkty jak najszybciej. Maseczki służą do ochrony przed koronawirusem, a w połączeniu z innymi środkami zapobiegawczymi, są naprawdę efektowną barierą.

Dostępność maseczek na rynku jest jednak ograniczona. W większości aptek i sklepów nie można już ich kupić. Na ratunek przychodzą zamówienia online – towar prosto od producenta. Jest to rozwiązanie szybsze i tańsze, a maseczki ochronne hurtowo zamówisz bez problemu. W naszej ofercie zaopatrzysz się nawet w 50 sztuk w atrakcyjnych cenach, a jeśli interesuje Cię większa ilość koniecznie skontaktuj się z nami! 

Przede wszystkim maseczki ochronne od producenta są tańsze. Nie obejmuje ich wysoka marża sklepowa, ponadto im więcej sztuk zamówisz, tym cena jest korzystniejsza. Towar trafia bezpośrednio do Ciebie, a nie do sklepu. Dzięki temu ryzyko jego uszkodzenia jest minimalne, a maseczki nie przechodzą przez więcej rąk, niż jest to konieczne. Wpływa to też na bezpieczeństwo zakupowe.

Wiadomo więc, że za maseczki ochronne od producenta nie przepłacasz i wiesz, że nie dotykało ich zbyt wiele osób. Do tego bez przeszkód zakupisz maseczki ochronne hurtowo, gdy w sklepach i aptekach zazwyczaj jest ich niewystarczająca ilość. Poza tym nie musisz wychodzić z domu i się narażać – towar trafi w dogodne dla Ciebie miejsce, także pod drzwi mieszkania. Eliminujesz ryzyko, dbasz o siebie i o swoją kieszeń.

Maseczki ochronne hurtowo – dla kogo są przeznaczone? 

Tak naprawdę maseczki ochronne hurtowo może zakupić każdy – bez wyjątku. Tym bardziej teraz, w trudnych czasach, towar powinien być dostępny dla wszystkich. Ponadto hurtowe ilości to znakomite rozwiązanie dla personelu medycznego i aptek. W takich miejscach maseczek musi być jak najwięcej, gdyż zapotrzebowanie jest ogromne.

Dobrej jakości maseczki ochronne od producenta sprawdzą się nawet u tych osób, które rzadko bywają w miejscach publicznych. Jak wiadomo każdy prędzej czy później musi wyjść – chociażby do sklepu. Z tego względu lepiej się zaopatrzyć w odpowiednie środki zapobiegawcze jak najprędzej.

Maseczki ochronne od producenta można więc wygodnie kupić na stronie online. U nas dostawę realizuje nie tylko kurier – bez przeszkód da się zaznaczyć odbiór z paczkomatów. Osobiście więc odbierasz przesyłkę z zachowaniem najwyższych form bezpieczeństwa.

Które maseczki ochronne będą najlepsze dla Ciebie? 

Ogromną popularnością się cieszą maseczki wielokrotnego użytku z jonami srebra i chirurgiczne. 

Maseczki chirurgiczne zaś tworzą jednorazową warstwę ochronną. Są wykorzystywane do blokowania dużych cząsteczek i kropli. Tak naprawdę są przeznaczone głównie dla osób chorych, aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji. Dlatego właśnie coraz częściej wybór pada na najskuteczniejsze maseczki z jonami srebra prosto od producenta. Mają kompleksowe właściwości bakteriobójcze i wirusobójcze.

Maseczki tego typu charakteryzują właściwości higroskopijne i termoregulacyjne. Wykonane z bawełny, pochłaniają kropelki wody, nie podrażniają skóry i nie powodują reakcji alergicznych. Jony srebra odprowadzają wilgoć, zapewniając zawsze optymalną temperaturę. Poza tym chronią nawet przed pleśnią i wszelkimi roztoczami. Istotne jest jednak to, że ograniczają rozprzestrzenianie się zabójczego wirusa z Wuhan. 

Ponadto bawełniane maseczki ochronne z jonami srebra są wielokrotnego użytku, więc można je prać w temperaturze 60 stopni, a także prasować. Jest to niezwykła wygoda, gdyż nie musisz się zaopatrywać w mnóstwo jednorazowych maseczek ani tracić na uzupełnianie zapasów coraz większych kwot. 

Jak skutecznie nosić maseczki ochronne?

Maseczki ochronne od producenta, tak jak wszystkie inne, trzeba nosić zgodnie z konkretnymi zasadami, by spełniały swoje funkcje. Tak więc przed założeniem maski zawsze musisz umyć i zdezynfekować ręce. Ponadto powinna ona jak najlepiej przylegać do twarzy, a po bokach nie może być żadnych prześwitów.

Poza tym podczas jej użytkowania staraj się nie dotykać zewnętrznej części maseczki, jednak jeśli Ci się to zdarzy, umyj ręce. Po zdjęciu także nie zapomnij o dezynfekcji. Pamiętaj też, że jej prawidłowe ściąganie to podstawa. Chwyć maseczkę za gumki lub sznurki i zdejmij z głowy. Nie odkładaj jej na żadną powierzchnię – od razu włóż do woreczka i wyrzuć do kosza. Główny Inspektorat Sanitarny zaleca również wymianę maseczki, kiedy ta się zrobi wilgotna.

Translate »